Pandemia koronawirusa ma negatywny wpływ na nas wszystkich! 

Część firm nie pracuje w ogóle, a część musiała znacznie ograniczyć swoją działalność. Mimo to, my przedsiębiorcy, chcemy w tym czasie pomagać innym.

W tej chwili największy problem ma służba zdrowia, która znajduje się na pierwszym froncie walki z chorobą. Lekarze i personel medyczny pracują na najwyższych obrotach, nierzadko kosztem rodziny i najbliższych. To przede wszystkim od ich zaangażowania zależy, czy uda nam się szybko stłumić pandemię. Administracja szpitali dba o środki ochrony osobistej i o środki czystości. W trudnej sytuacji są również hospitalizowani i ich najbliżsi.

Jako Izba Gospodarcza w Wodzisławiu Śląskim zrzeszamy wielu przedsiębiorców. Mamy dostęp do cen hurtowych i dużych zniżek. Już  pomagamy wspierając różne akcje.

Teraz najbardziej potrzeba nam środków myjących i dezynfekujących (zarówno tradycyjne jaki i zgodne z normami EN 13727, 13624, 14048, 14476) o jak największej pojemności. Lampy odkażające, maszyny czyszczące  

Czy macie takie, aby przekazać? Piszcie proszę! krzysztof.dybiec@ig.wodzislaw.pl  

Wpłacajcie proszę dowolne kwoty na nasze konto pomagam.pl! Izba zorganizuje towar i dostarczymy go do najbliższych szpitali i innych potrzebujących jednostek.   www.pomagam.pl/ig