„Storytelling

„Storytelling – wykorzystaj moc opowieści nie tylko w biznesie”

Umiejętność opowiadania to podstawowe narzędzie prawdziwego przywódcy, kogoś, kto potrafi zmobilizować innych do nadzwyczajnego wysiłku.

Dobrze opowiedziana historia zapewnia liderom kluczową korzyść – istotną przewagę na dzisiejszym konkurencyjnym rynku. Dobra narracja potrafi przekonać klientów, pracowników, inwestorów, że twoja firma, produkt lub pomysł, pomogą im odnieść sukces.

„Opowiadać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej” (jak w słynnej piosence: śpiewać). Osoby które wiedzą jak to robić dobrze, potrafią fascynować tłumy.

Celem webinaru jest przybliżenie technik tworzenia i wykorzystywania opowieści w biznesie, w kontaktach międzyludzkich. W opowiadaniu: o marce, o produkcie, o liderach firmy. W procesie pozyskiwania klientów i ich obsługi.

Każdy człowiek potrafi opowiadać (lepiej lub gorzej). Jednak robimy to będąc nie świadomi zasad tworzenia opowieści, na tzw. wyczucie. Szkolenie to proces przejścia z stanu „na wyczucie” do uzyskania pełnej świadomości zasad i metod konstruowania opowieści do wykorzystania ich mocy.

Umiejętność władania opowieściami podczas biznesowych prezentacji ułatwia odbiór treści na głębszym poziomie. Opowieści to jedna z tych sił, które niebywale inspirują i zachęcają nas do działania. Storytelling to sztuka opowiadania ciekawych i przekonujących historii.

Sztuka opowieści stanowi o sile sprzedaży. Zawsze jest jakaś historia do opowiedzenia

Zapraszam do wyruszenie w podróż gdzie celem jest umiejętność władania mocą opowieści.

25 czerwca 2020 godzina 11.00 – zaplanuj swoje 45 minut

Kliknij link tuż przed spotkaniem https://zoom.us/j/92907778897

Organizatorem spotkania jest Inkubator Przedsiębiorczości w Wodzisławiu Śląskim

Spotkanie jest współfinansowane ze środków publicznych otrzymanych z Urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim na wsparcie przedsiębiorczości