Śniadanie biznesowe dla firm produkcyjnych

Już 9 kwietnia 2019 r. w Gościńcu Wodzisławskim odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego. Wydarzenie jest wynikiem rozmów i przekazywanych ankiet na śniadaniach biznesowych w Subregionie Zachodnim. Temat przejmuje do prowadzenia zespół Silesia Team. Spotkanie organizowane na specjalne życzenie firm produkcyjnych i adresowane wyłącznie do przedstawicieli firm produkcyjnych.

programie śniadania biznesowego przewidziano trzy wystąpienia oraz oczywiście networking, kiedy każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem i wymienić się informacjami o napotykanych trudnościach. Zaczynamy o 7:30. Zapraszamy!

Najbliższe wydarzenie to kolejne – obok Śniadań Biznesowych Subregionu Zachodniego – spotkanie służące integracji środowiska biznesowego i samorządowego. Oprócz firm produkcyjnych, zapraszamy również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów, odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

Przypomnijmy, że koncepcję integracji gospodarczej, której jedną z odsłon są śniadania biznesowe wspierają: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego; Urząd Miasta Racibórz; Urząd Miasta Rybnika; Urząd Miasta Żory Gmina Gorzyce; Gmina Godów; Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim; Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego; Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Starostwo Powiatowe w Raciborzu; Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Agenda

7:30-8:00 | Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:00-8:10 | Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej Wodzisław Śląski
8:10-8:20 | Spotkania branżowe – możliwości współczesnego networkingu w biznesie na przykładzie Platformy Informacyjnej PLUSYdlaBIZNESU – Ireneusz Burek, Raciborska Izba Gospodarcza
8:20-8:30 | Jak działamy? – Bartłomiej Śliwiński, Silesia Team Subregion
8:30-9:00 | 30 sekund dla każdego gościa – jaka firma i czego najbardziej potrzebuje
9:00-10:00 | Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Ważne. Wydarzenie jest organizowane na specjalne życzenie firm produkcyjnych i adresowane wyłącznie do przedstawicieli firm produkcyjnych. Śniadanie jest bezpłatne, ale udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Udając się na śniadanie, proszę koniecznie zabrać wizytówki.

Kontakt do organizatorów:

  • Radosław Knesz (Inkubatory Przedsiębiorczości): tel. 791761057 – spotkania Silesia Team;
  • Krzysztof Dybiec (Izba Gospodarcza Wodzisław Śląski): tel. 505 125 884 – spotkania networkingowe;
  • Ireneusz Burek (Raciborska Izba Gospodarcza) tel. 502 21 31 22 – spotkania branżowe.

Wydarzenie to jest finansowane przez PKO BP Wodzisław Śląski.

***
Silesia Team – śniadanie biznesowe dla firm produkcyjnych
data: 9 kwietnia 2019 r. (wtorek) | godz.: 7:30-10:00
miejsce: Gościniec Wodzisławski (ul. Bogumińska 46 44-300 Wodzisław Śląski )
UWAGA: Rejestrowane będą wyłącznie firmy produkcyjne!!!

Bezpłatna rejestracja