Śniadanie biznesowe 19.03.2019

Już 19 marca 2019 r. w Zabytkowej Kopalni „Ignacy” odbędzie się śniadanie biznesowe dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego. W programie przewidziano trzy wystąpienia oraz oczywiście networking, kiedy każdy znajdzie przestrzeń, by zamienić kilka słów z potencjalnym kontrahentem. Zaczynamy o 8:00. Zapraszamy!

Rybnickie spotkanie będzie już drugim tego typu wydarzeniem integrującym lokalne środowiska. Pierwsze odbyło się Wodzisławiu Śląskim i skupiło niemal sto osób. Liczymy, że tym razem będzie podobnie. Do udziału zapraszamy przedstawicieli firm: nowych i doświadczonych, małych i dużych, lokalnych i międzynarodowych, zrzeszonych i niezrzeszonych. Zapraszamy również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów, odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.

Przypomnijmy, że koncepcję integracji gospodarczej, której jedną z odsłon są śniadania biznesowe wspierają: Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego; Urząd Miasta Racibórz; Urząd Miasta Rybnika; Gmina Gorzyce; Gmina Godów; Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim; Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego; Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Starostwo Powiatowe w Raciborzu; Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

Agenda

7:30-8:00   | Rejestracja gości, rozpoczęcie śniadania
8:00-8:10   | Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej Wodzisław Śląski
8:10-8:20   | Spotkania branżowe – możliwości współczesnego networkingu w biznesie na przykładzie Platformy Informacyjnej PLUSYdlaBIZNESU – Ireneusz Burek, Raciborska Izba Gospodarcza
8:20-8:30   | Jak działamy? – Bartłomiej Śliwiński, Silesia Team Subregion
8:30-9:00   | 30 sekund dla każdego gościa
9:00-10:00 | Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy i wymieniamy się wizytówkami

Ważne. Śniadanie jest bezpłatne, ale udział w spotkaniu wymaga wcześniejszej rejestracji. Udając się na śniadanie, proszę koniecznie zabrać wizytówki.

Kontakt do organizatorów:

  • Radosław Knesz (Inkubatory Przedsiębiorczości): tel. 791761057 – spotkania Silesia Team;
  • Krzysztof Dybiec (Izba Gospodarcza Wodzisław Śląski): tel. 505 125 884 – spotkania networkingowe;
  • Ireneusz Burek (Raciborska Izba Gospodarcza) tel. 502 21 31 22 – spotkania branżowe.

Przedsięwzięcie pilotują prowadzone przez Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS Inkubatory Przedsiębiorczości z Wodzisławia Śląskiego, Raciborza i Rybnika oraz Izby Gospodarcze z Wodzisławia Śląskiego, Rybnika i Raciborza. Wydarzenie jest finansowane przez Miasto Rybnik. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.

***
Śniadanie Biznesowe Subregionu Zachodniego
data:
19 marca 2019 r. (wtorek) | godz.: 7:30-10:00
miejsce: Zabytkowa Kopalnia „Ignacy” (ul. Mościckiego 3, 44-273 Rybnik)

Zapisy : https://2sniadanie-subregion.evenea.pl/