Regionalne śniadanie biznesowe 07.02.2019

Śniadanie biznesowe w Subregionie Zachodnim

Serdecznie zapraszamy Firmy: nowe i doświadczone, małe i duże, lokalne i międzynarodowe, zrzeszone i niezrzeszone do udziału w śniadaniu biznesowym integrującym lokalne środowiska biznesowe.

Kilku reprezentantów samorządu terytorialnego i środowisk gospodarczych naszego regionu spotkało się już dwukrotnie na przełomie roku. Podczas spotkań zastanawiano się co jest siłą Subregionu Zachodniego i jakie działania można wspólnie zainicjować w ramach zarysowanego Programu Rozwoju Przedsiębiorczości.

Pierwszy pomysł, na który wszyscy przystali to budowanie sieci kontaktów w ramach naszego subregionu. Postanowiono organizować cykliczne regionalne śniadania biznesowe, już nie tylko w ramach danego miasta, ale kilku sąsiadujących miast i gmin Subregionu Zachodniego. Na razie to spotkanie wielobranżowe. Wkrótce rozważane są śniadania branżowe, które mogą wskazywać wspólne działania, czy też rozwiązywać problemy lokalnych branż.

Zapraszamy Państwa na spotkanie 7 lutego 2019 do Hotelu Amadeus w Wodzisławiu Śląskim, które odbędzie się w godzinach 8.00-10.00.

Proszę koniecznie zabrać wizytówki

Agenda:

8.00-8.15 Czekamy na wszystkich i jemy śniadanie

8.15-8.25 Powitanie gości i przybliżenie wizji współpracy – Radosław Knesz,
Inkubator Przedsiębiorczości

8.25-8.40 Wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej

8.40-8.50 Przełom w networkingu – możliwości współczesnych rozwiązań komunikacji w biznesie na przykładzie Platformy Informacyjnej PLUSYdlaBIZNESU

– Ireneusz Burek, Raciborska Izba Gospodarcza

8.50-9.20 30 sekund dla każdego gościa

9.20-10.00 Networking w praktyce – czas kiedy się poznajemy

Czeka na Was 50 bezpłatnych biletów, po wyczerpaniu kolejne po 30 zł od osoby – rejestracja https://sniadanie-subregion.evenea.pl

Chcecie do nas dołączyć dzwońcie – koordynator projektu Radosław Knesz, tel. 791 761 057

Obecnie koncepcję integracji gospodarczej wspierają i przystąpiły do współpracy:

Urząd Miasta Wodzisław Śląski, Urząd Miasta Racibórz, Urząd Miasta Rybnik, Gmina Gorzyce, Gmina Godów, Inkubatory Przedsiębiorczości Rybnik, Racibórz Wodzisław Śląski, Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego, Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Forum Firm w Radlinie.