Przy kawie o biznesie

Zapraszamy na kolejne spotkanie przy kawie o biznesie, 21 lutego 2019, godzina 10.00, Pilzner Pub

PRACOWNICZE PLANY KAPITAŁOWE  – blaski i cienie

JERZY KOBUSIŃSKI

Regionalny Manager ds. Rozwoju Produktów Emerytalnych  w PKO TFI S.A..

Praktyk z wiedzą zarówno o rynku kapitałowym i procesie wdrażania planów emerytalnych w firmach. Chcesz porozmawiać o praktycznych aspektach wdrożenia Pracowniczych Planów Kapitałowych w Tojej firmie – zapraszamy na spotkanie.

Jerzy Kobusiński podpowie i wyjaśni wątpliwości.

CONTENT MARKETING

– czym jest i dlaczego jest tak ważny dla każdej marki?

KRZYSZTOF PIETREK

jest właścicielem agencji brandingowej Fourtka Design w Wodzisławiu Śląskim. Od 25 lat pomaga markom budować ich wizerunek. Jest analitykiem marki, strategiem komunikacji marki, certyfikowanym Content Marketing Managerem, dizajnerem i fotografem reklamowym.

Na spotkaniu opowie o współczesnych trendach w komunikacji pomiędzy marką, a klientem. Tym narzędziem komunikacji jest Content Marketing, czyli marketing treści, który jest bardzo ważnym aspektem w budowie czytelnego wizerunku marki, komunikowaniu go swojej grupie docelowej oraz pozycjonowaniu marki. Content Marketing działa na wielu płaszczyznach komunikacji w tzw. digitalu, czyli na platformie cyfrowej. Język treści stosowany w Content Marketingu znacznie różni się od języka marketingowego stosowanego w mediach tradycyjnych.

Efektem naszego spotkania jest nie tylko pozyskanie wiedzy, ale również pozyskanie nowych kontaktów. Dlatego pierwsze 30 minut przeznaczone są  na NETWORKING, czyli rozmowy kuluarowe przy dobrej kawie.- prowadzi Krzysztof Dybiec Prezes IG Wodzisław

Zabierz ze sobą wizytówki !

Dla członków IG w Wodzisławiu Śląskim oraz członków zrzeszonych w dowolnej Izbie czy Cechu Subregionu Zachodniego wstęp jest bezpłatny.

Dla osób niezrzeszonych  wstęp wynosi 30 zł.

Zapisy odbywają się tylko na portalu EVENEA   do dnia 20 lutego 2019 roku. www.kawa6.evenea.pl

Spotkanie bezpłatne dla Wszystkich zrzeszonych w Izbach i Cechach Subregionu Zachodniego

Obecnie koncepcję integracji gospodarczej wspierają i przystąpiły do współpracy:

Urząd Miasta Wodzisław Śląski, Urząd Miasta Racibórz, Urząd Miasta Rybnik, Gmina Gorzyce, Gmina Godów, Inkubatory Przedsiębiorczości Rybnik, Racibórz Wodzisław Śląski, Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego, Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza, Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim, Forum Firm w Radlinie.