Przy kawie o biznesie 06.12.2018

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z jednym z elementów  szkolenia pod hasłem „Czego nie widać w drodze do sukcesu?”. Tym razem o budowaniu zespołów pracowniczych

Podczas majowego Forum Biznesowego ForBs2 krótko przedstawialiśmy informacje na powyższy temat. Zainteresowanie słuchaczy było tak duże, że poczyniliśmy kolejne kroki do przekazania wiedzy w szerszym zakresie o tym, czego nie widać w drodze do sukcesu.

W sierpniu tego roku uruchomiliśmy przy Izbie Gospodarczej grupę HoW złożoną ze sprawdzonych ludzi, którzy są wysokiej klasy ekspertami w swoich dziedzinach.

Od września br. w każdy pierwszy czwartek miesiąca odbywają się spotkania pod hasłem: „Przy kawie o biznesie”, w czasie których eksperci grupy HoW w łatwy i przyjazny sposób omawiają zagadnienia związane z wizerunkiem i rozwojem firmy, wykorzystaniem Internetu oraz komunikacją wewnętrzną i budowaniem zespołów. W spotkaniach uczestniczy około 50 zainteresowanych osób. Ich opinie na temat cyklu spotkań są bardzo pozytywne. Uczestnicy podkreślają ciekawą tematykę każdego ze spotkań oraz płynące z nich możliwości rozwoju dla ich przedsiębiorstw.

Otrzymujemy zaproszenia na przeprowadzenie warsztatów rozwojowych dla partnerów biznesowych m.in od lokalnych instytucji zrzeszających przedsiębiorców oraz banków i urzędów. Zwracamy się więc do Państwa z propozycją zorganizowania spotkania z grupą ekspertów działających w ramach grupy HoW, co może stanowić dodatkową wartość biznesową

TOMASZ MARKOWSKI

Przedstawi różne podejścia do zarządzania grupą pracowników i do roli menedżera we współczesnym świecie biznesu.

Pokaże, czego dziś oczekuje się od dojrzałego lidera i jakie korzyści płyną z dostarczania innym tychże wartości.

Tomasz Markowski jest doświadczonym trenerem biznesu, mówcą i menedżerem 20-osobowego zespołu.

Psycholog, ukończył SWPS – kierunek: „Społeczna Psychologia Biznesu”. Lideruje marce „Rubikon – Grupa Trenerów Biznesu”.

Przez ponad 11 lat pracy uczestniczył w projektach rozwojowych dla m. in. kadr menedżerskich korporacji finansowych oraz z branży GSM.

Specjalizuje się zagadnieniach komunikacji interpersonalnej, sprzedaży i obsłudze Klienta poprzez budowanie trwałych relacji.

Na co dzień w swoim życiu kieruję się maksymą: „Nastawienie to mała rzecz, która robi WIELKĄ różnicę”

Pełni również funkcję Prezesa Klubu Toastmasters IG Wodzisław Śląski, dbając o rozwój kompetencji liderskich członków Klubu.

 

ZAPISY : www.ig4.evenea.pl