Poznaj prelegenta zyskaj 90% rabatu

Forbs3 – Prezentuje

Jesteś przedsiębiorcą i szukasz rozwiązań dla obecnej sytuacji związanej z pandemią? Zastanawiasz się jak wykorzystać social media aby przywrócić płynność firmy? Chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojej marki i dotrzeć do potencjalnych klientów? 

Nazywam się Artur Roguski.

Chętnie podzielę się z Tobą moimi sprawdzonymi strategiami. W tym celu zapraszam Cię na prelekcją podczas tegorocznej edycji Forum biznesowego ForBS3 pod hasłem “Jak przetrwać i rozwijać firmę podczas pandemii”.

Artur Roguski, z wykształcenia magister psychologii o specjalizacji media i reklama, jest związany z branżą reklamową i mediami już od 10 lat. Pracował m.in. w Ogilvy Interactive, d*fusion communication, Hucie 19 im. Joachima Fersengelda czy magazynie branżowym Brief. Stworzył zespół social media wspierający gazetę Fakt oraz serwis Fakt24.pl należący do Grupy Onet-RAS. We wrześniu 2020 roku ukazała się debiutancka książka Artura Roguskiego „Zrozumieć social media” wydana przez Onepress. Jest on również autorem bloga Whysosocial.pl poświęconego zagadnieniom mediów społecznościowych i komunikacji w internecie.”

Dlaczego chcę się podzielić wiedzą i doświadczeniem z Tobą?

Przyjemnie jest patrzeć jak firmy się rozwijają dzięki mojej pomocy. Chciałbym Cię też ustrzec przed współpracą z nieuczciwymi agencjami marketingowymi.

W czasach, gdy wiele firm pracuje zdalnie, działa w ograniczonym zakresie lub całkowicie się zamyka, może się wydawać, że szans na rozwój biznesu nie ma lub jest ich niewiele. Pomimo tych niepowodzeń istnieją sposoby, aby jak najlepiej wykorzystać obecne okoliczności i kontynuować rozwój firmy podczas pandemii.

Kanały mediów społecznościowych, takie jak Facebook, Instagram, Twitter i LinkedIn, stały się jeszcze ważniejsze dla marek, które chcą pozostać w kontakcie ze swoimi klientami w dobie pracy zdalnej i zamknięć sklepów stacjonarnych. Podczas naszego spotkania przekażę Ci to, czego się nauczyłem w ciągu 10 lat pracy w środowisku mediów społecznościowych. Podam wiele przykładów z życia wziętych.

Zachęcam do wprowadzenia w życie wiedzy zawarte w moim ebooku „Zrozumieć social media”

Zapraszam do wysłuchania tego, czego mogę Cię nauczyć podczas wydarzenia ForBS3.

Już 26 czerwca 2021 odbędzie się całodniowe niezwykłe wydarzenie biznesowe. Niezwykłe, bo w czasie jego trwania spotkasz znakomitych fachowców od prowadzenia współczesnego biznesu i tworzenia nowoczesnego marketingu.

Aby uzyskać nawet 90% rabatu na zakup zaproszenia, przyjdź na mój webinar promocyjny,  który poprowadzę 6 maja 2021 roku o godzinie 20.00

W ciągu kwadransa podam Ci plan mojego wystąpienia na czerwcowej konferencji.
Zaplanuj udział już teraz i zarezerwuj miejsce tutaj: zapisz się

Ten krótki webinar da Ci przedsmak głównego dania, które zaserwuję na czerwcowej konferencji Forbs3.

Trzy najważniejsze elementy mojego wystąpienia:

1 –  Przekaz edukacyjny oparty na korzyściach

2 – Wskazanie dobrych praktyk

3 – Ostrzeżenie przed pseudo agencjami

Nie czekaj dłużej zapisz się na bezpłatne wydarzenie