„Nie truj sąsiada” – włącz swoją firmę w działania antysmogowe!

„Nie truj sąsiada” – włącz swoją firmę w działania antysmogowe!

„Nie truj sąsiada” to jedna z najpopularniejszych w kraju akcji antysmogowych, która do tej pory była prowadzona przede wszystkim przez samorządy. Ostatni spot promujący tę inicjatywę w którym wystąpili Anna Dymna, Dariusz Gnatowski oraz Kabaret Młodych Panów, obejrzano już ponad 1 milion razy!

Jako że główny komunikat akcji brzmi „Każdego trzeba przekonać”, organizatorzy akcji postanowili zachęcić przedsiębiorców do wsparcia działań antysmogowych i dzięki temu trafić z przekazem informacyjno-edukacyjnym do jak najszerszej grupy odbiorców. Każda z firm, które dołączą do akcji, będzie regularnie otrzymywała od organizatorów materiały (artykuły, poradniki, infografiki, materiały video, itp.) zachęcające do ich publikowania i udostępniania na własnych stronach i kanałach społecznościowych.

Aby włączyć swoją firmę do akcji, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny

Organizatorzy akcji: Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego oraz portal Planergia.pl mają nadzieję, że w ten sposób informacje na temat metod efektywnej walki ze smogiem (termomodernizacja, optymalizacja systemów grzewczych, odnawialne źródła energii) oraz podejmowania racjonalnych decyzji inwestycyjnych (także wspartych odpowiednimi źródłami preferencyjnego finansowania) dotrą do szerokiej grupy odbiorców.

Pamiętajmy, każdego trzeba przekonać!

Więcej informacji na temat akcji:

https://www.facebook.com/nietrujsasiada/

www.nietrujsasiada.pl