Podsumowanie śniadań

Dodaj tu swój tekst nagłówkavzW Rydułtowach 28.06 odbędzie się podsumowanie śniadań biznesowych oraz przedstawiony będzie program dalszego działania. Zarejestruj się!

 

Po czterech śniadaniach biznesowych w Subregionie Zachodnim czas na podsumowanie i prezentację Programu Integracji w Subregionie Zachodnim. 
Przyjdź sprawdź co zrobiliśmy i jakie korzyści ma włączenie się do naszego działania. 

Już 28 czerwca  2019 r. o godz. 8:30 w Rydułtowskim Centrum Kultury odbędzie się PODSUMOWANIE śniadań biznesowych dla przedsiębiorców, samorządowców oraz przedstawicieli instytucji wspierających biznes z Subregionu Zachodniego woj. śląskiego.


Podczas spotkania nastąpi podsumowanie spotkań w ramach integracji środowiska biznesowego i samorządowego w ramach integracji lokalnych środowisk po pierwszym półroczu.
Oprócz firm małych i dużych, zapraszamy również przedstawicieli władz samorządowych oraz pracowników urzędów, odpowiedzialnych za kontakt z przedsiębiorcami.Program:

8.30 Podsumowanie śniadań w Subregionie Zachodnim – Krzysztof Dybiec (10 minut)
8.40 Prezentacja Programu Integracji w Subregionie Zachodnim (osie priorytetowe) – Ireneusz Burek, Krzysztof Dybiec (30 minut)
9.10 Efekt działań grup kooperacyjnych Silesia Team – Bartosz Śliwiński  – (10 minut) 
9.20 Ankieta (10 minut)

9.30 Zakończenie 
 

PAMIĘTAJCIE bo to ważne, zaczynamy i kończymy punktualnie!

Zarejestruj się https://evenea.pl/event/sz/  
(udział w spotkaniu jest bezpłatny)
 

Integrację w Subregionie Zachodnim wspierają: Urzędy Miast Wodzisławia Śląskiego; Raciborza; Rybnika; Żor, Gminy Gorzyce; Godów; Inkubatory Przedsiębiorczości w Rybniku, Raciborzu i Wodzisławiu Śląskim; Izby Gospodarcze z Raciborza, Żor i Wodzisławia Śląskiego; Cechy Rzemieślników z Wodzisławia Śląskiego, Żor i Raciborza; Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim; Starostwo Powiatowe w Raciborzu; Forum Firm w Radlinie oraz Związek Gmin i Powiatów Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego.